ОРЛИЋ О ЂИЛАСУ: Срамну хајку на Србе из Републике Српске тешко ће да објасни Гандијем

- Оглас -

Владимир Орлић огласио се на свом званично Икс (Твитер) налогу објавом о Драгану Ђиласу.

– Каже тајкун Ђилас: води „гандијевску борбу“.. Ганди је тукао старије од 70 год., уништавао народну имовину, уз претње, мотке и ножеве? Кад? Срамну хајку на Србе из РС тешко ће да објасни Гандијем. За будалаштину о „40.000 фантомских бирача“ – зове кокошке из Моровића за сведоке? – написао је Орлић.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
91%
0.4m/s
6%
Пон
27 °
Уто
24 °
Сре
26 °
Чет
27 °
Пет
28 °