У уторак, 9.јануара полагање вијенаца на Новом Зејтинлику

- Оглас -

На Војничком спомен-гробљу Нови Зејтинлик на Сокоцу ће у уторак, 9. јануара, бити положени вијенци на Централни крст, у оквиру програма обиљежавања Дана Републике Српске, најављено је из Одбора за прославу Дана Републике Српске.

Вијенци и цвијеће ће биће положени на Централни крст овог спомен-комплекса у 10.00 часова.

Полагању вијенаца присуствоваће представници републичке, регионалне и општинске власти.

Начелник општине Соколац Милован Бјелица позвао је Сокочане и све становнике романијских општина да дођу на Нови Зејтинлик да заједно одају пошту ствараоцима Републике Српске, на мјесту које је како каже симбол борбе и страдања за слободу.

Централне програмске активности поводом 9. јануара – Дана Републике Српске биће одржане 8. и 9. јануара у Бањалуци.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
91%
0.4m/s
6%
Пон
27 °
Уто
24 °
Сре
26 °
Чет
27 °
Пет
28 °