Начелник Бјелица упутио још једну молбу за укидање редукције у водоснабдијевању потрошача

- Оглас -

Начелник општине Соколац Милован Бјелица упутио је вечерас Радомиру Јокићу, стечајном управнику ЈП водовод и канализација ,,Врело Биоштица“ а.д. Соколац – у стечају ЗВАНИЧНУ МОЛБУ за укидање редукције у водоснабдијевању потрошача.

Молбу која је у посједу портала „Соколац-срце Романије“ преносимо у цијелости.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

1 КОМЕНТАР

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
74%
0.2m/s
0%
Суб
29 °
Нед
31 °
Пон
31 °
Уто
32 °
Сре
29 °