Због вожње под дејством алкохола у Добоју санкционисано 100 возача

- Оглас -

Припадници Полицијске управе Добој су у четвородневној акцији у саобраћају санкционисали 100 возача због вожње у алкохолисаном стању.

Током акције контролисано је 769 учесника у саобраћају, а 15 возача је ухапшено због више од 1,5 промила алкохола у крви, а због управљања возилом под дејством дрога ухапшено је 13 возача.

Евидентирано је и 170 прекршаја по Закону о основама безбједности саобраћаја на путевима у БиХ, који нису били предмет акције, саопштено је из Полицијске управе Добој.

У саопштењу се наводи да је од 1. до 3. маја реализована регионална акција појачане контроле учесника у саобраћају, са акцентом на контролу на присуство алкохола, дрога или психоактивних супстанци.

ИЗВОРРТРС
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
22.4 ° C
22.4 °
22.4 °
54%
1.7m/s
3%
Чет
25 °
Пет
29 °
Суб
30 °
Нед
31 °
Пон
31 °