ПАДАЈУ БЛОКАДЕ ЈЕДНА ЗА ДРУГОМ! Тиха већина на Правном факултету у Београду надгласала блокадере

- Оглас -

Пленум Правног факултета изгласао је одлуку да се иде у неки вид комбиноване наставе кроз консултације, пре него сто је одлуку донело Наставно-научно веће.

Дакле, студенти из тихе већине прегласали су пленумаше, те је пленум Правног факултета донео одлуку да се крене са комбинованом наставом чак и пре одлуке Наставно-научног већа.

Подсетимо, блокаде падају једна за другом, а већина факултета креће на наставу.

Факултет техничких наука Универзитета у Новом Саду донео је данас одлуку да обуставља блокаду и креће на наставу.

На седници Наставно-научног већа донета је одлука да се настава одржи.

За онлајн наставу било је 42 гласа за, а 17 против.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
15.3 ° C
15.3 °
15.3 °
92%
0.7m/s
2%
Сре
25 °
Чет
26 °
Пет
28 °
Суб
30 °
Нед
30 °