„ОРЛОВИ“, СРЕЋНО! Кошаркаши Србије отпутовали у Ригу на Европско првенство

- Оглас -

Кошаркашка репрезентација Србије отпутовала је данас из Београда за Ригу где ће играти на предстојећем Европском првенству.

Експедиција Србије предвођена селектором Светиславом Пешићем, капитеном Богданом Богдановићем и Николом Јокићем полетела је у раним јутарњим часовима у главни град Летоније где ће играти све мечеве групне, али и елиминационе фазе ЕП.

Србија ће на ЕП, које почиње у среду, 27. августа, играти у групи А са домаћином Летонијом, Турском, Чешком, Португалом и Естонијом, против које ће играти меч првог кола, у среду од 20 и 15.

По четири првопласиране селекције из сваке од четири групе ће у осмину финала.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
few clouds
16.9 ° C
16.9 °
16.9 °
92%
0.8m/s
22%
Уто
17 °
Сре
23 °
Чет
25 °
Пет
29 °
Суб
30 °