Српска богатија за 46 беба!

- Оглас -

У Републици Српској у протекла 24 рођено је 46 беба, од којих 27 дјевојчица и 19 дјечака, речено је у породилиштима.

У Бањалуци је рођено 16 беба, у Бијељини осам, Добоју седам, Градишци пет, Приједору три, Источном Сарајеву, Зворнику и Требињу по двије, а у Фоча једна беба.

Седам дјевојчица и девет дјечака рођено је у Бањалуци, у Бијељини шест дјевојчица и два дјечака, Добоју пет дјевојчица и два дјечака, Градишци четири дјевојчице и један дјечак, у Приједору двије дјевојчице и један дјечак.

У Источном Сарајеву и Зворнику рођени су по једна дјевојчица и дјечак, у Требињу два дјечака, а у Фочи једна дјевојчица.

У породилишту у Невесињу није било порођаја у протекла 24 часа.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
overcast clouds
24.7 ° C
24.7 °
24.7 °
51%
0.9m/s
100%
Чет
24 °
Пет
29 °
Суб
30 °
Нед
31 °
Пон
32 °