У Српској рођена 31 беба

- Оглас -

У Републици Српској у протекла 24 часа рођена је 31 беба, 15 дјевојчица и 16 дјечака, речено је Срни у породилиштима.

У Бањалуци је рођено 16 беба, у Добоју пет, Бијељини четири, Градишци двије, а у Требињу, Приједору, Источном Сарајеву и Зворнику по једна.

Девет дјевојчица и седам дјечака рођено је у Бањалуци, у Добоју двије дјевојчице и три дјечака, у Бијељини двије дјевојчице и четири дјечака.

У Градишци су рођени по једна дјевојчица и дјечак, у Источном Сарајеву и Зворнику по једна дјевојчица, а у Требињу и Приједору по један дјечак.

Порода није било у породилиштима у Фочи и Невесињу.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
87%
0.1m/s
0%
Чет
25 °
Пет
29 °
Суб
30 °
Нед
31 °
Пон
31 °