Нормализован саобраћај на магистралном путу Сарајево-Пале

- Оглас -

Нормализован је саобраћај на магистралном путу Сарајево-Пале након што је завршен полицијски увиђај и уклоњена возила која су учествовала у саобраћајној несрећи у мјесту Лапишница.

Саобраћај је пуштен у оба смјера, саопштено је из Бихамка.

С обзиром на вишечасовну обуставу саобраћаја, формиране су дуге колоне возила.

Једно лице је погинуло, а осам повријеђено у судару комбија и камиона на путу Сарајево-Пале у мјесту Лапишница, рекла је Срни портпарол Полицијске управе Источно Сарајево Весна Стокановић.

У саобраћајној несрећи, која се догодила у 6.15 часова, погинула је жена чији су иницијали А.С, сувозач у комбију.

Повријеђени су превезени у болницу у Сарајеву.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
28.2 ° C
28.2 °
28.2 °
36%
4.3m/s
0%
Пет
28 °
Суб
30 °
Нед
31 °
Пон
31 °
Уто
32 °