Звезда са два ремија до Лиге шампиона

- Оглас -

Фудбалери Црвене звезде ремизирали су са швајцарским Јанг Бојсом резултатом 1:1 у реванш утакмици плеј-офа квалификација за Лигу шампиона и пласирали се у најпрестижније европско клупско такмичење.

Звезда је поново била равноправан противник швајцарском шампиону и заслужено изборила пласман у групну фазу Лиге шампиона, другу годину заредом.

У првом мечу у Берну било је 2:2, а црвено-бијели су у Београду повели голом Вукановића у 59. минуту. Маракана је експлодирала као у најславнијим данима српског клуба, али било је очигледно да велика борба тек предстоји.

Гости долазе до изједначења у 82. минуту, када је Бен неспретно реаговао и убацио лопту у Борјанов гол.

До краја меча, очекивано, гости су имали иницијативу, понеки и покушај, али је одбрана Звезде све задатке испунила маскмимално, на челу са Миланом Борјаном.

Жријеб за групну фазу Лиге шампиона је 29. августа и тада ће црвено-бијели сазнати имена противника у елитном такмичењу.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
11.2 ° C
11.2 °
11.2 °
84%
2.3m/s
1%
Нед
26 °
Пон
22 °
Уто
22 °
Сре
23 °
Чет
25 °