Преминуо генерални секретар Црвеног крста Српске од посљедица вируса корона

- Оглас -

Генерални секретар Црвеног крста Републике Српске Ђоко Михајловић преминуо је у 62. години, објављено је на сајту ове организације.

– Док мрежа волонтера и запослених Црвеног крста Српске свакодневно улаже многе напоре на превенцији ширења заразе од вируса корона, Михајловић је изгубио своју посљедњу битку – наведено је на сајту Црвеног крста Републике Српске.

Црвени крст Републике Српске упутио је саучешће породици и пријатељима.

– Ми, његови сарадници, остајемо да слиједимо мисију Црвеног крста, коју је он увијек преносио на све нас. Ваша дјела живјеће вјечно – наводи се у саопштењу.

Из ове организације су поручили да су одласком Михајловића затечени сви – родбина и сарадници, волонтери и све радне колеге из цијеле структуре Црвеног крста у БиХ.

– Хуманиста, пријатељ, црвенокрсташ, све је то био наш генерални секретар. Не постоје ријечи да ублаже ову вијест – наведено је на сајту Црвеног крста Републике Српске.

Ђоко Михајловић преминуо је јуче у Универзитетском клиничком центру Републике Српске у Бањалуци.

ИЗВОРСРНА
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
broken clouds
9.3 ° C
9.3 °
9.3 °
76%
2.1m/s
51%
Суб
23 °
Нед
30 °
Пон
29 °
Уто
27 °
Сре
21 °