Митрополит Амфилохије ПУШТЕН НА СЛОБОДУ након информативног разговора

- Оглас -

Његово високопреосвештенство митрополит црногорско-приморски Амфилохије пуштен је данас из Центра безбједности у Подгорици, након информативног разговара.

Полицијску станицу напустио је око 14.30 часова кроз споредни улаз, а са њим су пуштени и остали приведени свештеници, преносе медији.

Митрополит Амфилохије приведен је јутрос, са још неколико свештеника, на информативни разговор у станицу полиције након службе коју он традиционално на празник Цвијети служи у манастиру Златица.

Позиви за информативни разговор, осим митрополиту, уручени су и свештеницима Велибору Џомић, Леки Вујисићу и ђакону Ивану Црногорчевићу.

Отац Мирчета Шљиванчанин у пролазу је рекао новинарима да је информативни разговор обављен и да ће се Митрополија црногорско-приморска у току дана огласити саопштењем поводом ове ситуације.

ИЗВОРСРНА
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
17.9 ° C
17.9 °
17.9 °
55%
2.1m/s
0%
Сре
28 °
Чет
28 °
Пет
28 °
Суб
29 °
Нед
30 °