Полиција воденим топовима растјерала демонстранте у Хамбургу (ВИДЕО)

- Оглас -

Полиција у Хамбургу морала је користити водене топове како би зауставила протесте грађана.

Као што је познато, грађани су протествовали због мјера владе у борби против корона вируса. Наиме, опште је мишљење у том граду да су владине мјере престроге, те да више људи умире од других болести због чега траже и отпуштање мјера.

Нешто више од 100 људи је, упркос томе што нису имали одобрење за окупљање, изашло да изрази незадовољство због демонстрација које се у исто вријеме одржавају у Хамбургу, преноси Аваз.

Ови демонстранти који су достигли дозвољени број од 750 људи за свега 15 минута изражавају незадовољство против снажних мјера које су донијеле власти у борби против корона вируса.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
23.6 ° C
23.6 °
23.6 °
54%
1.8m/s
0%
Пет
28 °
Суб
30 °
Нед
31 °
Пон
32 °
Уто
32 °