Опљачкана бензинска пумпa

- Оглас -

Полицијскoj станици Источно Ново Сарајево, 20. 7. 2020. године, око 3:10 часова, пријављено је да су два маскирана лица, у Улици Војводе Радомира Путника, општина Источно Ново Сарајево, уз пријетњу пиштољем од радника бензинске пумпе отуђили за сада неутврђен износ новца, након чега су се удаљили у правцу Кантона Сарајево.

Над радником бензинске пумпе извршено је кривично дјело „Разбојништво“.

О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштава Источно Сарајево, уз чију сагласност полицијски службеници предузимају оперативне и истражне мјере и радње, с циљем проналаска извршилаца наведеног кривичног дјела.

ИЗВОРКатера
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
few clouds
17.4 ° C
17.4 °
17.4 °
90%
1.7m/s
15%
Пон
18 °
Уто
23 °
Сре
24 °
Чет
26 °
Пет
28 °