НАЈВИШЕ ЗАРАЖЕНИХ У САРАЈЕВУ: Клинички центар потврдио још 47 позитивних особа

- Оглас -

На Клиничком центру Универзитета у Сарајеву током протекла 24 часа тестирано је 290 узорака, а вирус корона потврђен је код 47 лица.

Из ове здравствене установе потврђено је да је највише новозаражених у Кантону Сарајево, и то 25 лица, док је по пет позитивних из Травника и Тешња, по три из Какња, Високог и Жепча, те по једно из Бугојна, Витеза и Добој Југа.

У изолаторијуму Подхрастови на болничком лијечењу тренутно су смјештена 24 пацијената, од којих је пет на интензивној њези, преносе федерални медији.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
15.6 ° C
15.6 °
15.6 °
74%
0.1m/s
0%
Суб
29 °
Нед
31 °
Пон
31 °
Уто
32 °
Сре
28 °