Експлозија у Добоју

- Оглас -

У угоститељском објекту у Добоју ноћас се догодила експлозија.

Из Полицијске управе Добој саопштено је да је полицији око 02.30 часова пријављено да се у Видовданској улици у Добоју чула експолозија.

– Одмах по пријави поступили су Полицијски службеници Полицијске станице Добој 1 и припадници Сектора криминалистичке полиције Полицијске управе Добој, који су уочили оштећења на угоститељском објекту, као и на путничком аутомобилу који је био паркиран у близини, док повријеђених лица није било – наведено је у саопштењу.

Увиђај је у току.

ИЗВОРРТРС
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
28.2 ° C
28.2 °
28.2 °
36%
4.3m/s
0%
Пет
28 °
Суб
30 °
Нед
31 °
Пон
31 °
Уто
32 °