Сукоб демонстраната и полиције због рестриктивних мјера

- Оглас -

Демонстранти који су против рестриктивних мјера уведених због пандемије вируса корона и ванредне ситуације сукобили су се данас са полицијом у Барселони.

Демонстранти су циглама гађали полицију у центру другог по величини шпанског града.

Шпанија је почетком седмице одобрила шестомјесечно продужење ванредне ситуације ради сузбијања ширења вируса корона.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
broken clouds
24.4 ° C
24.4 °
24.4 °
58%
2.4m/s
57%
Пон
23 °
Уто
23 °
Сре
26 °
Чет
26 °
Пет
28 °