Фото: Дадо Рувић

Ваздушни притисак: 919 мбар
Падавине: 4,2 л/м²

БИОМЕТЕРОЛОШКА ПРОГНОЗА

Постепена стабилизација угодно ће дјеловати на већину полупације, а тегобе код осјетљивих особа додатно ће се умањити. Општа слика ће бити љепша у Херцеговини и на западу, док ће у унутрашњости, повремено тмурно вријеме, узроковати мање проблеме осјетљивим особама. Могуће су слабије реакције на промјену у виду главобоље, нервозе, деконцентрације.

СТАНИЦЕ ХИТНЕ ПОМОЋИ

СОКОЛАЦ: 12 прегледа
Ј.З.У. СРБИЈА: 43 пријема
КЦ ФОЧA: 21 преглед, 4 кућне посјете

ПОРОДИЛИШТА – РОЂЕНО НОВОРОЂЕНЧАДИ

Ј.З.У. БОЛНИЦА СРБИЈА: рођене двије дјевојчице
КЦ ФОЧА: није било порода

ПОЛИЦИЈСКА СТАНИЦА СОКОЛАЦ

Имајући у виду чињеницу да је почела нова школска година, полицијски службеници ПС Соколац предузимају низ активности на заштити најмлађих учесника у саобраћају. С тим у вези, апелују на све возаче да се строго придржавају свих важећих прописа који се односе на безбједност саобраћаја, нарочито у ужој градској зони.

ВАТРОГАСНЕ ЈЕДИНИЦЕ

Соколац: Протеклог дана није било интервенција.

Фоча: Интервенција ватрогасаца на подручју Паунаца на гашењу суве траве и ниског растиња у времену од 18,10-18,50 часова.Пожар угашен.

Вишеград: У насељу Душче запаљена сува трава и ниско растиње.Интервенција од 20.40-20,55 час (угашено).

ЈКП ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА „ВРЕЛО БИОШТИЦА“ СОКОЛАЦ

Водоснабдијевање потрошача уредно је на свим водо-системима на подручју општине Соколац.

ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА А.Д. ПАЛЕ – РЈ СОКОЛАЦ

Соколац: Напајање електричном енергијом уредно.

АУТОБУСКА СТАНИЦА „АУТОХЕРЦ“ СОКОЛАЦ

Аутобуски саобраћај и овог дана одвија се без проблема.

Јелена Станишић
Рођена 13.октобра 1976.године у Горажду. Дипломирани менаџер Јавне управе. Oд 2008.године радила у радио-станици „Радио Соколац“ и данас, у ЈП „Инфо Центар“ Соколац.