У Републици Српској и Федерацији БиХ данас ће бити промјенљиво облачно вријеме са пролазном кишом и пљусковима.

Киша и пљускови ће се прво јављати на југозападу и истоку, а касније ће се премјештати на запад и сјевер Крајине, па све до Сарајевско-романијске регије, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Увече и у ноћи у већини предјела суво, на истоку и у котлинама са маглом, уз могућност повремене кише на западу и сјеверозападу.

Највиша дневна температура од 20 до 25, на сјевероистоку и југу до 30, а на планинама на западу од 17 степени Целзијусових.

Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.