Фото: РТРС

Умјерено облачно и топлије вријеме са сунчаним интервалима преовладаваће данас на територији БиХ.

Ујутро ће бити мало до умјерено облачно и мање свјеже, понегдје око ријека и по котлинама са маглом.

Током дана умјерено, а према вечери и током ноћи и претежно облачно и осјетно топлије и суво вријеме, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Вјетар слаб до умјерен, јужних смјерова или промјењив, током дана у појачању у западним крајевима. Највиша дневна температура од 23 до 30, на планинама до 20 степени Целзијуса.

У Бањалуци ће ујутро бити мало до умјерено облачно са сунчаним интервалима, а слично ће се задржати и до касно послијеподне када ће доћи до повећања облачности.

Биће топлије него претходни дан, а највиша дневна температура ваздуха биће 26° Ц. Вјетар слаб до умјерен, јужних смјерова.

Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.