Четири лица са подручја Кантона Сарајево ухапшена су због сумње да су маскирана и пријетећи ножем радници украла новац из спортске кладионице у Источној Илиџи, а потом аутомобилом „шкода“ побјегла у правцу сарајевског Кантона.

Због разбојништва почињеног 19. августа око 19.15 часова ухапшена су лица чији су иницијали В.А, А.Р, Б.Х. и А.К. која су криминалистички обрађена у просторијама Полицијске станице Источна Илиџа.

Након документовања предмета надлежном тужилаштву ће против А.Р, А.К. и Б.Х. бити достављен извјештај о почињеном разбојништву, а против В.А. за помагање у разбојништву, саопштено је из Полицијске управе Источно Сарајево.

Лица су ухапшена уз сагласност тужиоца Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево, у сарадњи са МУП-ом Кантона Сарајево и Полицијском управом Нови Град.

ИзворСРНА
Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.