Андреа Бергард је умјетница из Њујорка која прави ташне од кошаркашких лопти. Од дјетинсјтва игра кошарку с тим да у посљедње вријеме тај спорт уводи у свој дизајин. Игра у женском тиму у Њујорку сачињеном од разних умјетница и допада јој се то што мора да носи лопту по граду када иде на тренинг.

“То је осјећај који ми даје моћ и самопоуздање. Хтјела сам да га пренесем и на свој свакодневни живот”, каже она.

Андреа је брзо прешла и на израду других модних додатака, а почела је да користи не само кошаркашке, већ и лопте за одбојку, фудбал и рагби.

Чини је срећном када види своје производе на Инстаграм фиду и како их људи користе за своје стајлинге.

ИзворИнсајдер
Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.