Фото: РТРС

У Републици Српској и Федерацији БиХ данас ће бити сунчано уз умјерену облачност у сјеверним крајевима и највишу температуру до 27 степени Целзијусових.

Јутрос је претежно ведро уз локално малу облачност, око ријека и по котлинама са маглом, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Током дана биће претежно сунчано уз пролазну умјерену облачност са запада и даље топлије од просјека за ово доба године.

Дуваће слаб до умјерен вјетар, југозападни. Највиша дневна температура ваздуха износиће од 20 до 27, на планинама око 18 степени Целзијусових.

Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.