Соколачки спорт некада – Вишебојци из 1961.године

Објављено у 46-47.броју Соколачких информативних новина (јун-јул 1998.)

- Оглас -

На овој фотографији је друга екипа ДТВ „Партизан“ из Сокоца, која је на републичком првенству у вишебоју у Високом 1961.године освојила друго мјесто. Побједник је била прва екипа из Сокоца, што значи да је у то вријеме Соколац имао заиста одличне вишебојце.

С лијева на десно: Миодраг Живадиновић, Софрен Чоловић, Јефто Витомир, Мића Вуксановић, Хусо Козадра, Боровина (име непознато) и Мишо Боровчанин (стоје), Богољуб Бјелаковић, Милоје Нешковић, Миладин Бабић, Јефтић (име непознато) и Срђо Ковачевић.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
broken clouds
22.6 ° C
22.6 °
22.6 °
64%
3.9m/s
57%
Уто
22 °
Сре
22 °
Чет
24 °
Пет
29 °
Суб
29 °