Бјелица на пријему у Градској кући Зрењанина

Аутор: Марина Ракић

- Оглас -

Начелник општине Соколац Милован Бјелица присуствовао је јуче пријему у Градској кући Зрењанина који је организован за представнике братских градова Зрењанина, а то су делегације из Арада, Бекешчабе, Требиња, Бијељине, Вишеграда, Сокоца и Љубовије.

Добродошлицу гостима пожелио је замјеник градоначелника Зрењанина Саша Сантовац, а пријему су присуствовали и помоћник градоначелника Симо Салапура, председник Скупштине Града Зрењанина Оливер Митровић, као и други функционери.

Градоначелник Зрењанина Чедомир Јањић и Начелник Сокоца Милован Бјелица

Сантовац је гостима пожелио угодан боравак у Зрењанину, а у име Града уручени су им и пригодни поклони.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
21.7 ° C
21.7 °
21.7 °
70%
0.6m/s
0%
Пон
26 °
Уто
23 °
Сре
26 °
Чет
27 °
Пет
28 °