У кабинету начелника општине Соколац Милована Бјелице данас је уприличен радни састанак са представницима Министарства унутрашњих послова и представницима Општинске изборне комисије како би разговарали о току досадашње предизборне кампање, као и о планираним активностима које ће се предузимати до самог затварања бирачих мјеста.

Начелник Бјелица је истакао да су професионалним радом Станице јавне безбједности у Сокоцу и Општинске изборне комисије све активности проведене у најбољем реду и у складу а законом.

– Предизборне активности су проведене без иједног инцидента и имали смо одличну сарадњу. Надам се да ће тако бити и наредних дана. Захвалио бих се свима који су учествовали у овим активносима, свим политичким партијама на толерантној и мирно проведеној кампањи, рекао је Бјелица.

У Изборној јединици Соколац пријављено је 59 политичких субјеката, 36 партија и 23 коалиције и независни кандидати.