ХИДРОМЕТЕОРОЛОШКА СТАНИЦА СОКОЛАЦ

Ј.З.У. БОЛНИЦА СРБИЈА: није било порода
КЦ ФОЧА: није било порода

БИОМЕТЕРОЛОШКА ПРОГНОЗА

Наставља се период угоднијих биометеоролошких прилика. Већина популације ће бити бољег расположења, а тегобе код хроничних болесника и метеоропата дјелимично ће се умањити. Први дио дана свјежији и угоднији, док ће послијеподневни часови протећи уз релативно високе температуре и нешто израженији осјећај спарине, зато је пожељно умањити активности.

ВАТРОГАСНЕ ЈЕДИНИЦЕ

Соколац: Протеклог дана без интервенција.

ЈКП ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА „ВРЕЛО БИОШТИЦА“ СОКОЛАЦ

Испорука воде на подручју наше општине данас ће бити уредна.

АУТОБУСКА СТАНИЦА „АУТОХЕРЦ“ СОКОЛАЦ

Аутобуски саобраћај и данас функционише без проблема.

АУТО МОТО САВЕЗ РС

Повољне временске прилике погодују несметаном одвијању саобраћаја на путевима у РС. На дионицама које пролазе кроз усјеке и поред камених косина, скрећемо пажњу на могуће ситније одроне камења и земље на коловоз. Због извођења радова на МХЕ Крупац на ријеци Жељезници доћи ће до измјене режима саобраћаја на магистралном путу М-18 на дионци Крупац-Богатићи (граница РС) на територији општина Трново и Источна Илиџа. На путевима на којима се изводе санациоми радови,обавезно је поштивање додатне сигнализације. Због санације одрона,на магистралном путу М-18 Сарајево –Фоча ,на локалитету Сијерачке стијене, саобраћај се још увијек одвија успорено. На ГП у БиХ јутрос нема дужих задржавања.