ХИДРОМЕТЕОРОЛОШКА СТАНИЦА СОКОЛАЦ

КЦ ФОЧA: 33 прегледа, 10 кућних посјета

ПОРОДИЛИШТА – РОЂЕНО НОВОРОЂЕНЧАДИ

Ј.З.У. БОЛНИЦА СРБИЈА: није било порода
КЦ ФОЧА: рођени један дјечак и једна дјевојчица

БИОМЕТЕРОЛОШКА ПРОГНОЗА

Ниже температуре, уз повећану наоблачност и повремене падавине, код већине људи ће негативно дјеловати на расположење, а хроничним болесницима ће узроковати потешкоће. Јутарњи часови ће бити свјежији, стога је неопходно у овом периоду посветити пажњу облачењу и заштити од хладноће. На југу мало топлије и угодније, при томе уз сјеверно струјање које ће повремено узроковати проблеме осјетљивим особама.

ВАТРОГАСНЕ ЈЕДИНИЦЕ

Соколац: Протеклог дана без интервенција.

ЈКП ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА „ВРЕЛО БИОШТИЦА“ СОКОЛАЦ

Испорука воде на подручју наше општине данас ће бити уредна.

АУТОБУСКА СТАНИЦА “АУТОХЕРЦ” СОКОЛАЦ

Аутбуски саобраћај се овог дана одвија уредно, по плану и реду вожње.

АУТО МОТО САВЕЗ РС

Саоабраћај се овог јутра ,на путевима РС,одвија редовно по мјестимично клизавим коловозима. Понегдје у котлинама и уз ријечне токове магла мјестимично смањује видљивост.На свим путевима гдје се изводе радови саобраћај је регулисан додатном сигнализацијом и њено поштивање је обавезно.На дионицама које пролазе кроз усјеке и поред камених косина учестали су одрони камења и земље на коловоз. Због извођења радова на МХЕ Крупац на ријеци Жељезници доћи ће до измјене режима саобраћаја на магистралном путу М-18 на дионци Крупац-Богатићи (граница РС) на територији општина Трново и Источна Илиџа. Због санације одрона,на магистралном путу М-18 Сарајево –Фоча ,на локалитету Сијерачке стијене, саобраћај се још увијек одвија успорено. На ГП у БиХ јутрос нема дужих задржавања.