Начелник општине Соколац Милован Бјелица упутио је честитку поводом великог исламског празника, Рамазанског бајрама, свим великодостојницима, вјерским службеницима и вјерницима Исламске заједнице у БиХ.

Он је пожелио да овај празник унесе слогу међу заједницама јер је, како је рекао, у овим временима великих искушења више него потребно да радимо на изградњи мира, разумијевања, солидарности и међусобног помагања.

„У име свих становника општине Соколац и своје лично име честитам Рамазански Бајрам грађанима Босне и Херцеговине муслиманске вјере у жељи да овај велики празник допринесе ширењу толеранције, солидарности и међусобног разумијевања, а свима донесе здравље, радост и породичну срећу“, стоји у честитки.