Фото: Маја Мирјанић

Након двије одигране утакмице трећег дана Међуопштинских омладинских спортских игара, екипа општине Соколац побиједила је Прибој, док су утакмицу против екипе Пријепоље изгубили на разлику. Одлучивала је трећа утакмица у којој се састала Бајна Башта и Пријепоље, те је коначан резултат био 2:0 у сетовима.

Тако да је соколачка мушка екипа обезбиједили пласман на прву позицију. Како је рекао тренер Данило Тадић, одбојкаши су освојили прво злато у колективним спортовима за домаћина.

Рођена 27. априла 1988. године у Сокоцу. Након основне школе и гимнaзије, на Факултету политичких наука у Бањалуци, завршила студије новинарства 2011. године. Магистар новинарства од 2015. године. Запослена у Инфо центру од 2012.године.