Фото: Јелена Маринковић

Завршени су радови на изградњи и опремању капеле са пратећим просторијама у Војничком спомен – гробљу „Мали Зејтинлик“ у Сокоцу.

Ријеч је о једном од многобројних инфраструктурних пројеката општине Соколац. Средства је обезбиједила општина, уз подршку Града Источно Сарајево и Владе Србије.

Фото: Јелена Маринковић

У наредном периоду локална заједница радиће на уређењу улице која води до „Малог Зејтинлика“ у виду асфалтирања тротоара и садње дрвореда.

Капела ће од уторка, 1. октобра ове године бити у функцији.

Јелена Маринковић
Рођена 28. августа 1989. године у Зеници. Основну школу и гимназију завршила у Сокоцу. Дипломирала је Новинарство 2013. године на Филозофском факултету Универзитета у Источном Сарајеву. У ЈП "Инфо центар" Соколац запослена од 2015. године. Тренутно обавља функцију главног и одговорног уредника.