Плесни клуб Ника Соколац расписује ПОЗИВ за учешће на бесплатним радионицама за јачање животних вјештина кроз плес и форум театар у сарадњи са Витомиром Митрићем. Радионице ће трајати у периоду од четири мјесецa са почетком од 6. октобра. Циљ радионица је да учесници кроз креативни процес стварања тематских плесних кореографија и глуму освијесте своје емоција, науче да препознају емоције других и испољавају их на друштвено прихватљиве начине.

Kритеријум за упис на бесплатне радионице плеса и форум театра је да је дијете узраста од 11 до 15 година.

Радионице ће се одржавати понедјељком и четвртком од 19 часова у просторијама Плесног клуба Ника Соколац, улица Симе Дрљаче број 5.

Више информација на број телефона 066/211-565 или преко Фејсбук или Инстаграм странице Плесног клуба Ника Соколац.

Овај позив се расписује за пројекат Плесног клуба Ника Соколац „Мјузикл осјећања“, који се имплементира у оквиру Regional Programme on Local Democracy који финансира Европска унија у Босни и Херцеговини, а имплементира UNDP Bosnia and Herzegovina. Пројекте на подручју општине Соколац суфинансира Општина у износу од 30 %.