ТРЕНД СНИМАЊА БАХАТЕ ВОЖЊЕ НЕ ЈЕЊАВА: Одврнуо народњаке и јурио 200 на сат (ВИДЕО)

- Оглас -

Тренд бахатог вожења и снимања истог не јењава. Тако је ових дана снимак на којем се види како један мушкарац у Србији вози 200 километара на сат обишао интернет и поново многе разбијеснио.

Наиме, возач је “одврнуо радио” са којег је ишла пјесма народног пјевача Џеја Рамадановског, а он је постепено повећавао брзину, све вријеме снимајући се.

– Мрак, мрак, мрак, пао ми на очи – трешти на снимку, а скала полако прелази 170 километара на сат.

Човјек за воланом при толикој брзини претиче камионе и друга возила, а када остаје сам на коловозу, не враћа се у своју траку.

Ни када скала прелази 170, он не престаје да снима. Тада почиње да се смије и пјева, а папучица гаса још је нагажена.

У једном тренутку долази до брзине од 200 километара на час, што му је вјероватно и био циљ.

На овом ЛИНКУ погледајте како је опасно изгледала ова вожња.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
82%
1m/s
1%
Пон
16 °
Уто
26 °
Сре
25 °
Чет
14 °
Пет
19 °