Једно лице погинуло, а четворо повријеђених у судару

- Оглас -

У саобраћајној несрећи на магистралном путу Модрича-Добој, у мјесту Дуго Поље, погинуо је мјештанин Мирослав Околић /57/, а четири лица су повријеђена, међу којима двоје малољетника, речено је Срни из добојске Полицијске управе.

У добојској болници су, због повреда задобијених у синоћњем удесу, задржани на лијечењу супружници из Бијељине чији су иницијали С.Ђ./46/ и А.Ђ. /43/, као и њихови малољетни син и кћерка.

Саобраћајна несрећа догодила се синоћ око 21.00 час приликом судара аутомобила „ауди“ и „тојота“.

У возилу „тојота“ налазила се породица из Бијељине.

ИЗВОРСРНА
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
14.2 ° C
14.2 °
14.2 °
83%
1m/s
6%
Сре
15 °
Чет
21 °
Пет
25 °
Суб
28 °
Нед
27 °