Камион на Романији слетио у провалију

- Оглас -

У току ноћи дошло је до саобраћајне несреће у мјесту Дикаљи на превоју Романија у којој је камион проклизао, послије чега је слетио с пута.

Ову информацију потврдила је портпаролка Полицијске управе Источно Сарајево Весна Сокановић. Она је додала да се очекује долазак дизалице која ће извући камион из провалије.

У саобраћајној несрећи није било повријеђених, и неће се вршити увиђај.

ИЗВОРKlix.ba
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
scattered clouds
21.8 ° C
21.8 °
21.8 °
49%
4.1m/s
35%
Сре
21 °
Чет
21 °
Пет
25 °
Суб
27 °
Нед
28 °