Прњавор: Пао на градилишту и задобио тешке повреде

- Оглас -

Мушкарац чији су иницијали С.Б. тешко је повријеђен када је пао приликом радова на пословном објекту у Прњавору и збринут је у Универзитетском клиничком центру Републике Српске, саопштено је из Полицијске управе Бањалука.

У саопштењу се наводи да је ово лице пало јуче са објекта који се налази у Улици магистрални пут бб са висине од око три метра.

Увиђај су извршили полицијски службеници у сарадњи са републичким Инспекторатом за заштиту на раду.

– Обавијештен је дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Бањалука који се изјаснио да је ријеч о кривичном дјелу изазивање опште опасности – наводи се у саопштењу.

У полицији истичу да слиједи даљи рад на документовању предмета.

ИЗВОРСРНА
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
broken clouds
19.6 ° C
19.6 °
19.6 °
48%
3.7m/s
71%
Суб
18 °
Нед
26 °
Пон
22 °
Уто
21 °
Сре
22 °