У понедјељак, 25.новембра Форум представа „Плес страха“

- Оглас -

У понедјељак, 25.новембра у просторијама Високе школе за услужни бизнис одржаће се форум представа „Плес страха“.

„Плес страха“ је први мјузикл на нашим просторима који на аутентичан начин спаја форум театар и модерни плес, обрађујући тему вршњачког насиља. У представи учествује двадест троје дјеце узраста од 11 до 15 година. Кроз глуму и плес приказаће се различита рјешења конфликтних ситуација са којима се дјеца овог узраста свакодневно сусрећу.

Представа се реализује у оквиру пројекта Плесног клуба Ника „Мјузикл осјећања“ који се имплементира у оквиру Регионалног програма локалне демократије на Западном Балкану – ReLOaD, који финансира Европска унија (ЕУ), а имплементира Развојни програм Уједињених нација (UNDP).

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
17.3 ° C
17.3 °
17.3 °
41%
4.9m/s
5%
Пет
17 °
Суб
21 °
Нед
26 °
Пон
26 °
Уто
20 °