Источно Ново Сарајево од јутрос без гријања

- Оглас -

Грађани који су прикључени на систем предузећа Топлане у Источном Новом Сарајеву јутрос су остали без гријања због квара пумпе на постројењу, речено је Срни у овом предузећу.

Дежурни диспечер појаснио је да је до зачепљења пумпе највјероватније дошло усљед прљавог мазута.

– Радници Топлана раде на отклањању овог квара. Надамо се да ће корисници током дана поново добити гријање – рекао је диспечер.

Из предузаће Топлане Источно Ново Сарајево кориснике моле за разумијевање.

ИЗВОРСРНА
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
broken clouds
24.4 ° C
24.4 °
24.4 °
58%
2.4m/s
57%
Пон
23 °
Уто
23 °
Сре
26 °
Чет
26 °
Пет
28 °