Бошко Обрадовић понизио српску националну светињу

- Оглас -

Лидер Двери и један од лидера опозиције Бошко Обрадовић дивљачки је вечерас покушао да развали врата Скупштине Србије и то заставом Србије.

Бошко је вечерас показао да му застава Србије није светиња, као и то да му је једини политички програм насиље.

Уместо да му застава представља светињу, он је користи као средство за разбијање прозора и покушај да насилно дође на власт, против воље народа.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
82%
1m/s
1%
Пон
16 °
Уто
26 °
Сре
25 °
Чет
14 °
Пет
19 °