Од данас акција „Нити једна чаша прије вожње“ (ВИДЕО)

- Оглас -

У Републици Српској данас ће почети републичка превентивна кампања под називом „Нити једна чаша прије вожње“, а циљ је да се повећа безбједност смањењем броја возача који учествују у саобраћају под дејством алкохола.

Почетак кампање биће озваничен конференцијом за новинаре у Бањалуци од 11.00 часова у објекту „Стакленац“ у Парку Петар Кочић, најављено је из Министарства саобраћаја и веза Републике Српске.

Кампању ће реализовати Министарство саобраћаја, Министарство унутрашњих послова, Републичка управа за инспекцијске послове, Агенција за безбједност саобраћаја, Ауто-мото савез Републике Српске, те јединице локалне самоуправе.

Кампања „Нити једна чаша прије вожње“ трајаће до 31. јануара.

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Opština Sokolac (@opstinasokolac) дана

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
82%
1m/s
1%
Пон
16 °
Уто
26 °
Сре
25 °
Чет
14 °
Пет
19 °