ПРИЗОР КОЈИ ЛЕДИ КРВ У ВЕНАМА: У зворничку болницу повријеђени стижу ИЗ МИНУТА У МИНУТ

Аутор: Горан Обрадовић

- Оглас -

Најмање једна особа је погинула је у експлозији до које је данас дошло на бензинској пумпи „Нешковић“ у близини граничног прелаза „Шепак“, потврђено је за Српскаинфо.

Директор болнице Зворник Иван Поповић рекао је за Српскаинфо да је до сада најмање седам или осам особа повријеђено.

-На лицу мјеста се налазе три наша санитетска возила, као и сантитетска возила Хитне помоћи. На мјесто експлозије дошле су и екипе Хитне помоћи из Лознице, али и из Бијељине. Сваки минут нам стижу повријеђени – рекао је Поповић.

Он је додао да међу довезеним пацијентима има оних који су теже, али и оних са лакшим повредама.

Према његовим ријечима повријеђене возе и у болнице у Бијељину, али и Лозницу.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
broken clouds
19.6 ° C
19.6 °
19.6 °
48%
3.7m/s
71%
Суб
18 °
Нед
26 °
Пон
22 °
Уто
21 °
Сре
22 °