Мићић објавио кандидатуру за градоначелника

- Оглас -

– Градски одбор СДС-а Бијељина у четвртак навече је једногласно изабрао садашњег градоначелника Мићу Мићића за кандидата те странке за нови градоначелнички мандат на локалним изборима у октобру 2020. године.

Сједници су присуствовали и предсједник СДС-а Мирко Шаровић и замјеник предсједника странке Радо Савић, саопштено је из бијељинског СДС-а.

Мићо Мићић је на челу Бијељине од 2005. године и побјеђивао је у четири наврата на изборима за начелника, односно, градоначелника, наводи се у саопштењу.

Предсједник је Градског одбора СДС-а Бијељина и члан је Предсједништва СДС-а.

Локални избори у БиХ одржаће се у октобру наредне године.

ИЗВОРСРНА
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
44%
1.8m/s
1%
Уто
23 °
Сре
24 °
Чет
22 °
Пет
25 °
Суб
27 °