ЗАГЛАВЉЕНИ У СМЕТОВИМА: Снијег премашио висину од једног метра, возила стоје

- Оглас -

Непрегледна колона возила заглављена је у сметовима на путу ка Дивчибарама. Како јављају грађани који су већ више од сат времена у колони, пут је потпуно завијан.

Колона је, кажу, на путу Крчмар-Дивчибаре, огромна.

Грађини јављају да је најгоре код мјеста Краљев Сто, где је, кажу, најгори успон пред Дивчибаре и да ту аутомобили масовно стају.

ИЗВОРБлиц
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
44%
1.8m/s
1%
Уто
23 °
Сре
24 °
Чет
22 °
Пет
25 °
Суб
27 °