Бјелица честитао новинарима Дан слободе медија

- Оглас -

Начелник општине Соколац Милован Бјелица честитао је новинарима, удружењима новинара и свим медијским радницима Међународни дан слободе медија и захвалио за актуелно праћење и информисање о догађајима у овој општини, посебно у вријеме епидемије вируса корона.

,,Поводом 3.маја, Свјетског дана слободе медија, свим посленицима јавне ријечи који раде посао од општег интереса упућујем срдачне честитке, са жељом да својим професионалним, одговорним и непристрасним извјештавањем наставе промовисати слободу, дијалог и вриједности на којима заједно радимо“ – навео је Бјелица у честитки.

Генерална скупштина УН прогласила је 1993. године 3. мај за Међународни дан слободе медија, указујући тако на значај независности медија и подсјећајући владе да је њихова дужност да подрже слободу изражавања.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
overcast clouds
15.2 ° C
15.2 °
15.2 °
92%
0.9m/s
86%
Сре
16 °
Чет
26 °
Пет
29 °
Суб
29 °
Нед
31 °