Рогатица: У кућној изолацији 12 лица

- Оглас -

На подручју општине Рогатица 12 лица је у кућној самоизолацији ради превенције ширења вируса корона.

Директор рогатичког Дома здравља Синиша Миљешић изјавио је данас Срни да су ова лица приликом преласка границе добила рјешења о обавезном јављању у локални Дом здравља, да би им било одређено вријеме за кућну самоизолацију.

Он је навео да ове особе немају симптоме вируса корона.

Миљешић је навео да је у Рогатици здравствени надзор завршен за 210 лица.

ИЗВОРСРНА
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
few clouds
17.4 ° C
17.4 °
17.4 °
90%
1.7m/s
15%
Пон
18 °
Уто
23 °
Сре
24 °
Чет
26 °
Пет
28 °