Смртно страдало једно лице, два повријеђена

- Оглас -

Једно лице смртно је страдало, а два су повријеђена приликом слијетања аутомобила са локалног пута у Лијешћу код Брода.

Из Полицијске управе Добој су навели да је лице чији су иницијали Н.Т. из Брода, које је управљало аутомобилом „мерцедес“, подлегло задобијеним повредама у Универзитетском клиничком центру Републике Српске у Бањалуци.СРНА/ –

Лица чији су иницијали И.Р. и С.Ж, оба из Брода, задржана су на лијечењу у добојској болници. Њима је помоћ прво указана у Дому здравља у Броду, а потом су превезена у Добој.

Саобраћајна несрећа догодила се јуче око 5.00 часова. Сва три лица била су у „мерцедесу“.

О догађају је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Добој.

Увиђај су извршили полицијски службеници Полицијске станице Брод.

ИЗВОРСРНА
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
15.2 ° C
15.2 °
15.2 °
91%
0.3m/s
6%
Пон
27 °
Уто
24 °
Сре
26 °
Чет
27 °
Пет
26 °