Сјеверна Македонија: Пет умрлих и 101 новозаражени

- Оглас -

Вирус корона однио је још пет живота у Сјеверној Македонији, а заразио 101 особу.

Умрле су двије особе из Куманова, те по једна из Скопља, Струге и Гостивара.

Од ковида-19 у Сјеверној Македонији од почетка епидемије преминуло је 238 људи.

Међу новообољелима највише их је у Скопљу – 57, затим 19 у Тетову, те 13 у Куманову. Новозаражених има и у другим македонским мјестима.

Институт за јавно здравство данас је регистровао 22 пацијента који су се опоравили, и то 11 у Скопљу, десет у Тетову и један у Велесу.

Од почетка епидемије у Сјеверној Македонији укупно је дијагностификовано 5.106 случајева, опоравило се 1.926 људи, а тренутно је 2.942 случајева.

ИЗВОРСРНА
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
14.1 ° C
14.1 °
14.1 °
84%
0.4m/s
2%
Чет
25 °
Пет
29 °
Суб
29 °
Нед
31 °
Пон
29 °