Два лица погинула у судару два возила

- Оглас -

Два лица из Добоја погинула су у судару возила ауди „А6“ и „А4“ у мјесту Буковица Велика, подручје града Добоја, саопштено је из добојске Полицијске управе.

Ријеч је о лицима чији су иницијали М.К. и Н.К, која су као сувозач, односно путник била у возилу ауди А6.

Возачи аудија А6 чији су иницијали Г.К. из Добоја и аудија А4 са иницијалима С.А. из Станара превезени су у добојску болницу ради указивања љекарске помоћи.

Саобраћајна несрећа догодила се синоћ у 23.10, а припадници Полицијске станице за безбједност саобраћаја Добој су извршили увиђај заједно са тужиоцем добојског Окружног јавног тужилаштва.

ИЗВОРСРНА
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
15.2 ° C
15.2 °
15.2 °
91%
0.3m/s
6%
Пон
27 °
Уто
24 °
Сре
26 °
Чет
27 °
Пет
26 °