Реми Гласинца и Милића

- Оглас -

Фудбалери Гласинца и Милића јуче су у занимљивој и тврдој утакмици ремизирали на ,,Бари“ – 0:0. На обје стране виђено је по неколико одличних прилика али су мреже остале нетакнуте.

Посебно се истакао голман домаћих Пајевић са пар одличних интервенција.

Гласинац је наступио у саставу: Ми.Пајевић, Тодоровић, Деурић, Дебелногић, М.Пејановић, Ми.Вујичић, А.Пејановић, Крешталица, Лиздек, Витомир, Шука

Играли су још: Гашевић, Рајић, Крунић

Друга лига ФСРС – ,,Исток“ стартује наредног викенда када ће Гласинац у Чајниче код екипе Стакорине, док ће Милићи гостовати код комшија у Власеници.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
16.4 ° C
16.4 °
16.4 °
70%
0.8m/s
0%
Суб
29 °
Нед
31 °
Пон
31 °
Уто
32 °
Сре
21 °