Општина Соколац и ОФК ,,Гласинац 2011″ најавили кандидатуру за организацију финала Купа Републике Српске

- Оглас -

Јуче је у Сокоцу извршено жријебање парова сениора Регионалне лиге “ЈУГ” и Омладинске квалитетне лиге кадети и пионири – група “ЈУГ”. Жријебању су поред представника клубова присуствовали и Милорад О. Лале, предсједник подручног фудбалског савеза Сарајевско-романијске регије и Огњен Ваљић, генерални секретар Фудбалског савеза Републике Српске.

Општина Соколац и ОФК ,,Гласинац 2011″ су том приликом изразили намјеру и спремност за организацију сениорског финала Купа Републике Српске за сезону 2020/2021, и званичну кандидатуру предаће у наредних неколико дана.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
16.4 ° C
16.4 °
16.4 °
70%
0.8m/s
0%
Суб
29 °
Нед
31 °
Пон
31 °
Уто
32 °
Сре
21 °